Keresés
Tagfelvétel

namidachan

Projektek állása.

Itt tudod megnézni, hogy a projektjeink mely fázisban vannak a kikerülésig.
Projektek állása.

Fansub etikett

fansubgyik

Felhasználók
· Online vendégek: 2

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 8,952
· Legújabb tag: diazybell88
Facebook
Hozzászólások
 Téma nyomtatása
Meikyuu Romantica
cat999
66.media.tumblr.com/e310029ee873b3ed4cf1b2343db318f7/tumblr_npkonnqBdg1ti60zlo1_500.jpg
Szerző: Aikawa Saki
Cím: Meikyuu Romantica
Besorolás: történelmi, fantasy, shoujo
Hossz: 3 kötet (15 fejezet)


Letöltés
Olvasás

1. kötet
1-5. fejezet: kiadva

2. kötet
6-10. fejezet: kiadva


3. kötet (beszerezve)
11. fejezet: - kiadva
12. fejezet: - kiadva
13. fejezet: - kiadva
14. fejezet: - kiadva
15. fejezet: - kiadva

End.
Szerkesztette: cat999 - 08-05-2020 17:48
La foi est la moitié de la bataille. - Faith is half the battle.

"My mum always said things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the ways we expect." - Luna Lovegood
 
cat999
Sziasztok!
Ahogy az látható, a fordítással már a végére értem. Azonban a gépem lassúsága mellett még az is hátráltat, hogy nem találtam scant, amit használhatnék. Gondoltam, kiírom ide, hátha véletlenül erre jár valaki, aki jobb a raw vadászatban, mint én. Esetleg teljesen véletlenül találkozott vele egy letöltőoldalon vagy ilyesmi. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném. Elsősorban a 2. és a 3. kötethez kellene.
La foi est la moitié de la bataille. - Faith is half the battle.

"My mum always said things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the ways we expect." - Luna Lovegood
 
Amigolla
Köszönöm a fordítást! Smile
Már régóta vártam a folytatását.
További jó munkát!
 
cat999
Kikerült a 6. fejezet!!!!!!!!!!!!!!!!

Rengeteg a munka a scannel, emiatt lassan érkeznek a fejezetek. Valamint nem tudok tökéletes munkát végezni, szóval ettől szebb nem nagyon lesz. Megértéseteket köszönöm.
La foi est la moitié de la bataille. - Faith is half the battle.

"My mum always said things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the ways we expect." - Luna Lovegood
 
cat999
Újra visszatértünk a sorozattal, és már a 7. és 8. fejezetet is megtaláljátok az oldalon. A szerkesztés továbbra is az én munkám. Remélem pár hét múlva jelentkezhetek a következővel. nyav04
La foi est la moitié de la bataille. - Faith is half the battle.

"My mum always said things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the ways we expect." - Luna Lovegood
 
cat999
A pár hét inkább hónap lett, de újra itt vagyok, és névnapom alkalmából publikáltam a 9. fejezetet. Jó olvasást!
La foi est la moitié de la bataille. - Faith is half the battle.

"My mum always said things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the ways we expect." - Luna Lovegood
 
cat999
12!
La foi est la moitié de la bataille. - Faith is half the battle.

"My mum always said things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the ways we expect." - Luna Lovegood
 
cat999
Bizony, nagy nap a mai. Legalább ezekben a nehéz időkben örömmel jelenthetem be azt, hogy a project végére értünk. Köszönöm a csapattársaim munkáját, akik részt vettek benne.
La foi est la moitié de la bataille. - Faith is half the battle.

"My mum always said things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the ways we expect." - Luna Lovegood
 
Ugrás a fórumra:
©

Üdvözöl a Namida Fansub Team!

Miket találsz nálunk.

Nálunk saját készítésű anime feliratokat, manga fordításokat találsz.
Letöltéshez be kell jelentkezned, ha még nem vagy tag regisztrálj!
Kérdéseidet a Fórumban teheted fel, vagy ha csak csevegni szeretnél, azt is megteheted.

Belépés

Elfelejtett jelszó?

Még nem vagy tag? Regisztrálj!

Regisztráció után hozzáférhetsz a csapat által készíttet feliratokhoz és mangákhoz.